pixl pl

Blog

Najnowsze informacje od zespołu pixl.pl!

Aplikacja Radio już dostępna!

Chcesz poznać nowych artystów i nowe, ciekawe utwory? Masz już dosyć słuchania tych samych, powtarzanych ciągle piosenek w rozgłośniach radiowych? Szukasz czegoś nowego? A może w natłoku codziennej pracy potrzebujesz chwili wytchnienia? Zapraszamy Cię do bezpłatnego słuchania naszego radia online. Z każdego miejsca, na każdym urządzeniu.

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż po wielu tygodniach prac, serwis pixl.pl został wzbogacony o kolejną nowość. Tym razem jest to aplikacja Radio. Tysiące utworów, dziesiątki kategorii i baza rozbudowywana co tydzień, dostarczą Ci zawsze ciekawych nowości.

Zapraszamy do darmowego korzystania!

Czy korzystasz już z dwuetapowej weryfikacji logowania?

Jeżeli do logowania w aplikacjach marki pixl.pl, używasz adresu e-mail i jednorazowego hasła przesyłanego na Twoją pocztę, możesz dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta, poprzez dodanie do niego zabezpieczenia w postaci weryfikacji dwuetapowej.

Jak to działa?

Na początek pobierz na swojego smartfona jedną z sugerowanych przez nas aplikacji uwierzytelniających (pamiętaj, że aplikację możesz wykorzystać również do zabezpieczenia logowania w takich serwisach jak np. Facebook, Google, Microsoft i wiele innych):

Gdy już pobierzesz i zainstalujesz wybraną aplikację na swoim urządzeniu, zaloguj się do serwisu pixl.pl i przejdź pod adres ustawień: https://konto.pixl.pl/#/settings i wybierz zakładkę zabezpieczenia.

Następnie uruchom aplikację uwierzytelniającą i zeskanuj kod QR, który pojawił się na ekranie Twojego komputera i został dla Ciebie unikalnie wygenerowany. Po zeskanowaniu kod, w wybranej przez Ciebie aplikacji, automatycznie pojawi się nowy wpis dla aplikacji pixl.pl wraz z sześciocyfrowym kodem, który zmienia się automatycznie co 30 sekund. Teraz wystarczy, że wpiszesz aktualny kod w pole formularza na stronie pod kodem QR, zatwierdzisz i weryfikacja logowania zostanie włączona.

I to tyle... prawda, że proste? Teraz podczas logowania poprzez podanie adresu e-mail i hasła, zostaniesz również poproszony/a o podanie sześciocyfrowego kodu z Twojej aplikacji. Bez niego, logowanie nie będzie możliwe.

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z dwuetapowej weryfikacji logowania - zrób to, dla własnego bezpieczeństwa. Uruchom ją w serwisach, z których korzystasz (Facebook, Google, etc.) - dzięki temu, Twoje wiadomości, prywatne dane i inne newralgiczne informacje, będą zawsze zdecydowanie bardziej bezpieczne.

Nowa strona z pomocą techniczną

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową stronę z odpowiedziami na wiele pytań odnośnie korzystania z naszych aplikacji. Witryna będzie systematycznie rozbudowywana i uaktualniana. Jeżeli masz swoje pomysły na rzeczy, które powinniśmy umieścić na stronie pomocy, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z witryną pomocy technicznej.

Dołącz do pixl.pl

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.