pixl pl

pixl.pl, Czat

czat.pixl.pl

Jeżeli chcesz bezpiecznie, prywatnie i bez najmniejszych obaw o swoją prywatność, prowadzić rozmowy ze swoimi znajomymi - skorzystaj z naszej aplikacji. Wszystkie przesłane wiadomości są szyfrowane indywidualnie wygenerowanym kluczem w taki sposób, że dostęp do nich masz tylko i wyłącznie Ty oraz Twoi rozmówcy.

Rozszerzenia

Wybierz rozszerzenie dla swojej przeglądarki.

Aplikacja pixl.pl, Czat posiada swoje rozszerzenia dla najpopularniejszych przeglądarek. Zainstaluj swoje rozszerzenie i ciesz się wygodą korzystania z naszych aplikacji bez konieczności odrywania się od aktualnie przeglądanych stron WWW.

Najważniejsze cechy

Sprawdź, dlaczego warto korzystać z aplikacji pixl.pl, Czat.

Pełna synchronizacja

Wszystkie Twoje dane dostępne są w czasie rzeczywistym na każdym urządzeniu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie newralgiczne dane, szyfrowane są specjalnym algorytmem, który dekoduje je w momencie logowania. Dzięki temu, dostęp do nich masz tylko i wyłącznie Ty.

Prywatność

Nie przekazujemy i nie zbieramy Twoich danych wyszukiwania, ani żadnych innych danych tymczasowych. W pełni dbamy o przysługujące Ci prawo do prywatności.

Spójność

pixl.pl, Czat posiada te same funkcje i ten sam wygląd, zarówno w wersji przeglądarkowej, rozszerzeniach, jak i wersjach mobilnych. Dzięki temu możesz łatwo poruszać się po aplikacji na każdej platformie, według swoch wypracowanych upodobań.

Prostota i szybkość

Aplikacja jest prosta, szybka i wygodna w użyciu. Wyeleminowaliśmy zbędne moduły, które tylko komplikują funkcjonalność w konkurencyjnych aplikacjach.

Współpraca

Dzięki opcji udostępniania, możesz współdzielić swoje dane ze znajomymi.

Dołącz do pixl.pl

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.